Gece Kızı Bitki Çayı Yorum ve Şikayetler

Gece kızı bitki çayı ürününün yapımı ve kullanımı son derece sade ve basittir. Gündelik yaşamda çok rahat kullanılabilmesi sebebiyle hemen hemen herkes tarafından tercih edilmektedir. Kullanımı öğle yemeğinden 1 saat sonra bir bardak sıcak suya atılarak 5 dakika oturmasını bekledikten sonra içilmeye hazırdır. Aynı işlemi yatmadan önce yaparak da günde 2 defa kullanılması gerekmektedir. Gece kızı bitki çayının insan vücudu üzerindeki yararları ise; vücuttaki ödemleri atmayı kolaylaştırır ve idrar sökücü özelliği sayesinde şişkinlik gibi rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Diğer bir özelliği ise vücudun yağ atmasını sağlayarak, kilo verme işlemini hızlandırması ve kalıcı olarak kilo almanın önüne geçmesidir. Tamamen bitkisel olması sayesinde herhangi bir yan etkisi olmadığından insanlar tarafından rahatlıkla tercih edebilirler.

Gece Kızı Bitki Çayı ile ilgili yorum ve şikayetlerinizi yapabilir ayrıca kullanıcı yorumları ve şikayetlerine ulaşabilirsiniz.

[Toplam: %total_count% Average: %average%]

Fayta
1
Fiyat
1
Kullanım
1
  yasr-loader

Fayta
1
Fiyat
1
Kullanım
1
  yasr-loader

Gece Kızı Bitki Çayı Yorum ve Şikayetler
Puan 2.5
Yeterli veri yok
Author Reviews
admin 1
UserName Number of votes
admin 2
Author Reviews
admin 1

[Toplam: 1 Average: 4]
[Toplam: 1 Average: 4]
[Toplam: 1 Average: 4]

 

 

Yorum yapılacak bu ürün test amaçlıdır.

4 thoughts on “Gece Kızı Bitki Çayı Yorum ve Şikayetler

  1. Gece kızı bitki çayını 1 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Çok aromatik bir tadı var. Diğer karışık bitki çayları gibi genizi yakan bir tat bırakmıyor. Hem lezzetli hemde faydalı bir çay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir